Nagrody
+48 534 111 400

SPRZEDAM LUB WYNAJMĘ PRZYGOTOWANĄ INWESTYCJĘ

powrót

Do sprzedania atrakcyjna działka z wydanym już pozwoleniem na budowę lub z możliwością wynajmu budynku handlowo-usługowego gotowego do użytkowania - lokalizacja: Rzeszów-Matysówka.  Działka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji. Teren został komfortowo zagospodarowany, a zaprojektowany budynek to doskonałe miejsce do ulokowania swojej działalności.

 

Działka ma powierzchnię około 80 arów i już wydane pozwolenia na budowę. Do zabudowy na ten teren zaprojektowany został budynek, który może zostać przeznaczony pod siedzibę firmy, biura, przychodnię, lub pod sklep spożywczy. Projekt jest funkcjonalnym rozwiązaniem, które znajdzie wiele zastosowań. Do całego terenu zaprojektowano 3 zjazdy z drogi asfaltowej łączącej Rzeszów z Słociną.

 

Zaprojektowany budynek charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym designem, stanowi nowoczesną bryłę z ciekawą elewacją. Działka wokół budynku została odpowiednio zagospodarowana. Znajduje się na niej przestronny parking oraz park. Teren wyposażony jest we wszystkie niezbędne media – prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Wysokość pomieszczeń w budynku: 4 metry

Obiekt posiada 2 kondygnacje: kondygnacja 1 ok 190m2 i kondygnacja 2 ok 370m2.

 

Istnieje możliwość wykonania budynku zgodnie z projektem i wynajem.

© Deweloper Szklane Tarasy. Budujemy mieszkania nowoczesne w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie
Zapraszamy do naszego biura: 35-311 Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 38/44, poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Projekt i realizacja strony: Technetium [TC]