Nagrody
+48 534 111 400
Deweloper w Rzeszowie - Szklane Tarasy

Rzeszów to Stolica Innowacji. Miasto rozwija się w bardzo szybkim tempie, jest nowoczesne i bardzo atrakcyjne. Dlatego też cieszy się dużym zainteresowaniem jako potencjalne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia biznesu. Intensywny rozwój miasta to również wiele nowych kompleksów mieszkalnych. To właśnie mieszkania deweloperskie cieszą się w Rzeszowie sporym zainteresowaniem. Osiedla powstające w mieście wyróżniają się nie tylko bardzo nowoczesnym designem, ale też różnorodnością. Stanowią miejsce, gdzie warunki do codziennego życia są niezwykle komfortowe. To wnętrza o bardzo wysokim standardzie wykończenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów. 

Ich różne metraże pomagają w dokonaniu wyboru odpowiedniej przestrzeni do codziennego życia i funkcjonowania. Osiedla położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, a ich otoczenie zagospodarowane jest w komfortowy sposób. Wokół osiedli powstają atrakcyjne zielone skwery i place zabaw, które pozwalają na odpoczynek i relaks z całą rodziną. Do dyspozycji mieszkańców są także pobliskie sklepy. Wokół osiedli powstaje też coraz więcej firm, dzięki czemu mieszkańcy mogą znaleźć zatrudnienie w pobliżu miejsca zamieszkania.

Wszystko co niezbędne do wygodnego życia jest w zasięgu ręki mieszkańców. Okolica osiedli jest bezpieczna, co stanowi idealną alternatywę dla rodzin z dziećmi, które ponad wszystko cenią sobie bezpieczeństwo dla swoich pociech. Dogodna lokalizacja budynków pozwala na swobodną komunikację, bezproblemowe przemieszczanie się w dowolną część miasta. Komfortowe warunki życia i dobra lokalizacja to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które oczekują najwyższej jakości życia w miejscu swojego zamieszkania, i które cenią sobie wygodę, spokój i bezpieczeństwo.

Nowe Mieszkania w Rzeszowie

Oferowane przez nas mieszkania spełniają wszelkie wymogi. Ich nabywcy są w pełni zadowoleni z dokonanego wyboru. Nowoczesne budownictwo sprawia, że nie tylko kupują oni swoje własne cztery kąty do codziennego funkcjonowania, ale również wydzielone w nich przestrzenne tarasy. 

Mieszkanie w bloku nie wyklucza bowiem posiadania własnego miejsca na świeżym powietrzu, które można wyposażyć w rośliny, czy wyjść na dwór w celu wypicia popołudniowej kawy. Szklane Tarasy mają do zaoferowania więcej niż zwykłe bloki. Dają mieszkańcom komfort i dodatkowe możliwości. Pokazują, że życie w mieście nie musi być wypełnione rutyną oraz rezygnacją z ogródka, a mieszkania w blokach to ciasne, trudne w urządzeniu wnętrza. Szklane Tarasy dają swobodę wyboru w jakiej przestrzeni chcą Państwo żyć, a metraż i ustawienie pomieszczeń zapewniają dogodne z nich korzystanie. Nasza firma deweloperska dba o to, aby spełniać wszystkie oczekiwania klientów w zakresie oferty mieszkaniowej. Szklane Tarasy to godny zaufania deweloper z Rzeszowa – jesteśmy po to, aby dawać Państwu możliwość zakupu mieszkania optymalnie dopasowanego do potrzeb.

Nowoczesne mieszkania - Solidny Developer

Nasza inwestycja nie zawiera szarych, standardowych bloków. Budynki zostały zaprojektowane tak, by przypominały domy, budziły poczucie bezpieczeństwa oraz dumy mieszkania w tak nowoczesnym miejscu. 

Przestrzenne tarasy są jedną z wielu ich zalet, a przy okazji dodatkiem, który podnosi znacznie standard osiedla. Okolica, w której znajdują się budynki jest spokojna i budzi zaufanie, szczególnie rodziców z dziećmi. Zapewniliśmy również Państwu wiele miejsc postojowych, by problem z parkowaniem odszedł do przeszłości. Nasze osiedle daje nie tylko możliwości relaksu na pięknych tarasach, ale także aktywnego spędzania czasu w zielonej okolicy. Na takie warunki do życia zasługuje każdy człowiek. Szklane Tarasy to inwestycja, dzięki której każdy może je mieć. Wiele mieszkań czeka na swoich nabywców, warto więc obejrzeć ich wizualizacje i zapewnić sobie komfort życia w wyjątkowym miejscu. Zachęcamy do sprawdzenia oferty dewelopera na nowe mieszkania w Rzeszowie – tutaj znajdą Państwo swoje idealne mieszkanie.

award
Złota Villa

Nagroda Złota Villa 2018 w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe

award
Lider REGIONU

W roku 2017r. zdobyliśmy nagrodę LIDER REGIONU w kategorii Budownictwo – komfortowe mieszkania w nowoczesnym designie.

award
Osobowości i sukcesy roku 2017

Z kolei 11 kwietnia na gali w Warszawie odebraliśmy nagrodę OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2017 - jako pierwsza Firma na podkarpaciu za kreatywność, oryginalność i optymizm, a także za unikalne podejście do rozwoju własnego biznesu.

Nasze główne atuty
item
troska o najwyższą jakość usług
item
staranność wykonania
item
funkcjonalne układy mieszkań
item
doskonałe lokalizacje inwestycji
item
innowcyjne rozwiązania projektów inwestycji

Przede wszystkim wiemy, że zakup mieszkania to inwestycja na długie lata, przez to staramy się, aby nasze mieszkania były perfekcyjne.

Nasze Atuty:

 

 • troska o najwyższą jakość usług,
 • staranność wykonania,
 • innowacyjne rozwiązania projektów inwestycji,
 • przekładanie potrzeb naszych klientów na realizacje w naszych inwestycjach mieszkaniowych,
 • doskonałe lokalizacje inwestycji – ciche spokojne okolice, z dala od ulicy, lecz w niedaleko od centrum miasta,
 • zamknięte, kameralna osiedla,
 • funkcjonalne układy mieszkań,
 • duże tarasy,
 • zagospodarowanie terenu inwestycji,
 • nowoczesna architektura – modernistyczne elewacje budynków,
 • wygodne, duże windy,
 • parkingi podziemne
© Deweloper Szklane Tarasy. Budujemy mieszkania nowoczesne w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie
Zapraszamy do naszego biura: 35-311 Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 38/44, poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Projekt i realizacja strony: Technetium [TC]