Nagrody
534 311 111

Budynek ST Tower został oddany do użytkowania

07.11.2017 Budynek ST Tower został oddany do użytkowania. Prezentujemy zdjęcia zakończonej inwestycji z perspektywy drona.

Prace wewnątrz budynku ST Tower przy ulicy Lewakowskiego powoli dobiegają końca.

02.06.2017 Położone zostały płytki na korytarzach, jak i na klatce schodowej.

Prace na budowie budynku ST Tower przy ulicy Lewakowskiego powoli dobiegają końca

18.05.2017 Elewacja budynku ST Tower już prawie ukończona. Zamontowano kaloryfery w mieszkaniach.

Elewacja na kondygnacjach 8-12 nowej inwestycji ST TOWER już jest wykonana

27.04.2017 Elewacja na kondygnacjach 8-12 nowej inwestycji ST TOWER już jest wykonana, na kondygnacji 6-7 jest w trakcje wykonywania. Natomiast na niższych kondygnacjach jest już rozstawione rusztowanie i w niedługim czasie pojawi się elewacja.

Rozpoczęło się wykończenie wewnętrzne nowej inwestycji ST Tower.

04.04.2017 Rozpoczęło się wykończenie wewnętrzne nowej inwestycji ST Tower dewelopera Szklane Tarasy.
 

Elewacja już pojawiła się na 12, 11 oraz 10 piętrach.

04.04.2017 Wiosenna ciepła pogoda sprzyja temu, że budowa nowego apartamentowca ST Tower jest tak aktywna. Elewacja już pojawiła się na 12, 11 oraz 10 piętrach. Na 8 oraz 9 piętrze elewacja jest w trakcie wykonywania.

Nowa inwestycja ST Tower Szklanych Tarasów przy rondzie Krakowskim już cieszy oko wszystkich mieszkańców oraz gości miasta Rzeszów. 

16.02.2017 Nowa inwestycja ST Tower Szklanych Tarasów przy rondzie Krakowskim już cieszy oko wszystkich mieszkańców oraz gości miasta Rzeszów.
Miło nam poinformować, że tynki na nowej inwestycji ST Tower Szklanych Tarasów już w całości wykonane. Na ostatnim piętrze wieżowca ST Tower wykonywane są wylewki oraz odbywa się ich ocieplenie.

Prace na budowie nowego budynku ST Tower w Rzeszowie coraz bardziej zaawansowane - wylewki na najniższych kondygnacjach już gotowe.

05.01.2017 Prace na budowie nowego budynku ST Tower w Rzeszowie coraz bardziej zaawansowane - wylewki na najniższych kondygnacjach już gotowe. Wszystkie mieszkania w dwunastu piętrowym apartamentowcu już mają swoich właścicieli, które z niecierpliwością czekają na czerwiec 2017 roku, żeby zacząć wykańczać swoje mieszkania i cieszyć się widokiem Rzeszowa ze swojego przytulnego mieszkania.

Budynek z nowymi mieszkaniami przy ulicy Lewakowskiego inwestycji ST Tower został już częściowo ocieplony

05.01.2017 Zima nam nie straszna! Nowy budynek ST Tower z nowymi mieszkaniami przy ulicy Lewakowskiego w Rzeszowie został już częściowo ocieplony. Ocieplenie – zgodnie z projektem – styropian 15cm.

Instalacje wod-kan i elektryczne wykonane już na każdej kondygnacji nowej inwestycji ST Tower w Rzeszowie.

05.01.2017 Instalacje wod-kan i elektryczne wykonane już na każdej kondygnacji nowej inwestycji ST Tower w Rzeszowie. Prace budowlane trwają.

Prace na budowie nowych nieruchomości w Rzeszowie coraz bardziej zaawansowane - na kilku piętrach z nowymi apartamentami w Rzeszowie zrobione zostały już tynki ;)

27.10.2016 Prace na budowie nowych nieruchomości w Rzeszowie coraz bardziej zaawansowane - na kilku piętrach z nowymi apartamentami w inwestycji ST Tower zrobione zostały już tynki ;)
Przypominamy, że nasza nowa inwestycja zlokalizowana przy ulicy Krakowskiej, jest zaledwie 5 minut jazdy od centrum miasta. Dookoła dużo zielonych parków oraz miejsc dla spacerów z dziećmi.

Ostatnie 12 piętro nowej inwestycji Szklane Tarasy Tower już wybudowane ;-)

27.10.2016 Ostatnie 12 piętro nowej inwestycji Szklane Tarasy Tower już wybudowane. A to znaczy że coraz bliżej finałowa część całej budowy dwunastopiętrowego apartamentowca ST Tower.

Przed nami już 11 piętro ST Tower rośnie.

05.10.2016 Przed nami już 11 piętro, a to znaczy że ST Tower rośnie. Przepiękny apartamentowiec cieszy oko mieszkańców Rzeszowa, każdy zwraca uwagę na niezwykły kształt budowy oraz na innowacyjne podejście do designu ST Tower, które zrealizował deweloper www.szklane-tarasy.pl

Apartamentowiec ST Tower w Rzeszowie ma już wstawione okna.

14.09.2016 Apartamentowiec ST Tower w Rzeszowie ma już wstawione okna.
Do końca budowy zostaje kilka miesięcy – już latem mieszkańcy otrzymają klucze do swoich mieszkań.

Prace na budowie coraz bardziej zaawansowane. Na kilku piętrach z nowymi apartamentami w Rzeszowie zostały zrobione już tynki.

14.09.2016 Prace na budowie nowego apartamentowca ST Tower w Rzeszowie coraz bardziej zaawansowane. Na kilku piętrach z nowymi mieszkaniami w Rzeszowie zostały zrobione już tynki.

Instalacje wod-kan oraz elektryczne podobnie jak budynek ST Tower pną się coraz wyżej ;-)

09.08.2016 Instalacje wod-kan oraz elektryczne podobnie jak budynek ST Tower pną się coraz wyżej. Na razie mamy wybudowanych 6 pięter, koniec budowy planowany na czerwiec 2017 roku.

Inwestycja ST Tower jest coraz wyższa - 6 piętro apartamentów rzeszowskich już prawie za nami ;-)

02.08.2016 Inwestycja ST Tower jest coraz wyższa - 6 piętro apartamentów rzeszowskich już prawie za nami.

A tak prezentuje się inwestycja z ronda przy Krakowskiej ;-)

02.08.2016 A tak prezentuje się nowa inwestycja ST Tower dewelopera www.szklane-tarasy.pl z ronda przy ulicy Krakowskiej.

4 piętro nowego budynku ST Tower w Rzeszowie już wybudowane a przed nami 5 piętro ;-)

02.08.2016 •Szybko powstaje nowy apartamentowiec ST Tower w Rzeszowie. Już mamy 4 piętro nowego budynku przy rondzie Krakowskim w Rzeszowie. Wkrótce będzie wybudowane 5 piętro z nowymi mieszkaniami dostępnymi w ofercie www.szklane -tarasy.pl
Z wyższych pięter ST TOWER można będzie podziwiać piękną panoramę innowacyjnego Rzeszowa. Inwestycja ST Tower zlokalizowana na 5 minut jazdy od centrum Rzeszowa.

#mieszkaniewrzeszowie

Na parterze nowe mieszkania w Rzeszowie mają już ściany działowe mieszkań. Inwestycja rzeszowska ST Tower ma za sobą kolejny etap budowy.

02.08.2016 Na parterze inwestycji ST Tower nowe mieszkania mają już ściany działowe. Inwestycja rzeszowska ST Tower ma za sobą kolejny etap budowy.

Pniemy się szybko do góry i widać nas już z ulicy Krakowskiej w Rzeszowie ;-)

02.08.2016 Inwestycja ST Tower pnie się szybko do góry i widać ją już z ulicy Krakowskiej w Rzeszowie.

Tyle co zakończyliśmy I etap budowy garażu podziemnego inwestycji rzeszowskiej ST Tower, a już widać parter.

02.08.2016 Szklane Tarasy zakończyły I etap budowy garażu podziemnego nowej rzeszowskiej inwestycji ST Tower, a już widać parter.

Widać już ściany garażu podziemnego nowego budynku w Rzeszowie.

02.08.2016 Na zdjęciu już widać ściany garażu podziemnego nowego apartamentowca w Rzeszowie. Garaż będzie dostępny dla wszystkich właścicieli mieszkań w budynku ST Tower przy Rondzie Krakowskim.

Prace ziemne, wykonanie fundamentów, garażu podziemnego oraz I kondygnacja budynku.

19.04.2016 Pierwszy etap budowy nowej inwestycji w Rzeszowie ST TOWER obejmuje prace ziemne, a także wykonanie fundamentów, garażu podziemnego i I kondygnacji budynku.

Dźwig na budowie

19.04.2016 Już jest dźwig na budowie nowego apartamentowca ST Tower w Rzeszowie. Nawet z niego już widać piękną panoramę Rzeszowa, którą będą mogli obserwować mieszkańcy nowego osiedla przy ulicy Lewakowskiego.

Zbrojenie budynku ST TOWER.

19.04.2016 Zbrojenie budynku ST TOWER, z którego będzie kształtować się niepowtarzalny widok na stolicę Podkarpacia – miasto Rzeszów.

Palowanie terenu nowej inwestycji ST Tower postępuje.

19.04.2016 Palowanie terenu nowej inwestycji ST Tower postępuje. Prace na budowie dewelopera z Rzeszowa Szklane Tarasy trwają. W budynku ST Tower planowane jest 14 kondygnacji, a także parking podziemny.

Pierwszy etap budowy

19.04.2016 Rzeszowski deweloper Szklane Tarasy rozpoczął pierwsze wykopy przy ulicy Lewakowskiego, która zlokalizowana jest obok Ronda Krakowskiego w stolicy Podkarpacia.
© Deweloper Szklane Tarasy. Budujemy mieszkania nowoczesne w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie
Zapraszamy do naszego biura: 35-311 Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 38/44, poniedziałek-piątek 9:00-17:00
<Realizacja Agencja Interaktywna Argonium