Nagrody
534 311 111

STRAŻACKA F -J

powrót

Trwają prace przy fontannie zlokalizowanej między budynkami.

30.10.2018 Trwają prace przy fontannie zlokalizowanej między budynkami.

Budynki przygotowywane są do odbiorów mieszkań.

06.07.2018 W inwestycji Strażacka IV etap trwają ostatnie prace przy zagospodarowaniu terenu. Wykonano drogi dojazdowe, chodniki, miejsca postojowe oraz zamontowano latarnie. Budynki przygotowywane są do odbiorów mieszkań.

Przeprowadzono prace porządkowe w mieszkaniach i na korytarzach, pomalowano klatki schodowe.

25.06.2018 W inwestycji strażacka IV etap w budynku J klatki zostały pomalowane, przeprowadzono prace porządkowe w mieszkaniach i na korytarzach, rozpoczęto prace wykończeniowe w pozostałych budynkach.

Prace powoli dobiegają końca!

06.06.2018 W inwestycji Strażacka IV etap prace powoli dobiegają końca. W mieszkaniach zostały zamontowane drzwi wejściowe oraz parapety wewnątrz mieszkań. Rozpoczęła się budowa fontanny, chodników i kontynuowane są prace nad

Trwają prace nad zagospodarowaniem terenu

25.05.2018 W inwestycji Strażacka IV etap rozpoczęto układanie płyt jumbo  na miejscach postojowych oraz kostki brukowej na drogach dojazdowych, trwają prace nad zagospodarowaniem terenu oraz rozpoczęto budowę murów oporowych.

Została wykonana elewacja, trwają prace przygotowawcze pod zagospodarowanie terenu

09.05.2018 W inwestycji Strażacka IV etap na wszystkich budynkach została wykonana elewacja oraz zamontowano częsciowo barierki na tarasach (bez wypełnienia szklanego). Na terenie inwestycji trwają prace przygotowawcze pod zagospodarowanie terenu oraz

Rozpoczęto prace przy barierkach na balkonach

10.04.2018 Na budynku J zostały zamontowane barierki na balkonach(bez wypełnienia szklanego), natomiast na budynku I rozpoczęto montaż barierek.Elewacje większości są wykonane. Trwają wykończenia części wspólnych w budynkach.

W budynku G oraz J wykonano częściowo elewację.

22.02.2018 W inwestycji Strażacka IV Etap w budynku F, H oraz I trwają prace przy ocieplaniu budynku, natomiast w budynku G oraz J wykonano częściowo elewację.

Wykonywane są ocieplenia i wylewki.

09.01.2018 W inwestycji Strażacka IV Etap zostały wykonane tynki we wszystkich budynkach oraz częściowo wylewki. W mieszkaniach, w których są wylewki zamontowano kaloryfery. Budynek J został całkowicie ocieplony, natomiast na budynku F i G rozpoczęto prace przy ociepleniu budynków.

We wszystkich budynkach (F, G, H, I, J) zostały zamontowane okna.

24.11.2017 W inwestycji Strażacka IV Etap we wszystkich budynkach (F, G, H, I, J) zostały zamontowane okna. W budynku I oraz J została wykonana instalacja wod. - kan. i elektryczna. W budynku H oraz I wykonywane są tynki.

W inwestycji Strażacka IV Etap w budynku G, I, J zostały zamontowane częściowo okna.

07.11.2017 W inwestycji Strażacka IV Etap w budynku G, I, J zostały zamontowane częściowo okna. W budynku H na pierwszym piętrze wykonywane są tynki. W budynku G, F i H została wykonana instalacja instalacja wod.-kan. i elektryczna na wszystkich

W budynku F i H zostały zamontowane prawie wszystkie okna.

13.10.2017 W inwestycji Strażacka IV etap w budynku F i H zostały zamontowane prawie wszystkie okna. W budynku F, G, H, I, J została wykonana instalacja WOD KAN oraz elektryczna na najniższych piętrach. 
Oferta mieszkań: 534 111 400 

W budynku H na parterze rozpoczęto wykonywanie tynków gipsowych

15.09.2017 W inwestycji Strażacka IV etap w budynku H na parterze rozpoczęto wykonywanie tynków gipsowych.W budynkach J,I,G odbywa się zakończenie budowy czwartego piętra oraz zostały zamontowane okna na parterze.
Oferta mieszkań: 534 311 111

Rozpoczęło się montowanie okien w budynkach H i F,

01.09.2017 Proces budowy nowej inwestycji Strażacka IV etap codziennie idzie do przodu. Rozpoczęło się montowanie okien w budynkach H i F, natomiast na budynku G, I, J trwa budowa ostatniej kondygnacji. Oferta mieszkań: 534 311 111, 534 111 400

W inwestycji Strażacka IV etap na budynku F i H została wybudowana ostatnia kondygnacja.

24.08.2017 W inwestycji Strażacka IV etap na budynku F i H została wybudowana ostatnia kondygnacja. Natomiast na budynku G,I,J  wykonano drugie i trzecie piętro, niebawem rozpocznię się wykonywanie ostatniej kondygnacji. 

W budynku F, G, H, I, J na parterze oraz pierwszym piętrze zostały wykonane instalacje

16.08.2017 W budynku F, G, H, I, J na parterze oraz pierwszym piętrze zostały wykonane instalacje wod-kan, co oraz elektryczne. Budowa nowej inwestycji postępuje zgodnie z harmonogramem, a nawet go wyprzedza.
#inwestycje #mieszkanierzeszów 

Przygotowano szalunki pod wylanie stropu nad ostatnią kondygnacją budynku F,H.

09.08.2017 Na inwestycji Strażacka IV etap przygotowano szalunki pod wylanie stropu nad ostatnią kondygnacją budynku F,H. Na pozostałych budynkach trwają pracy nad trzecią i czwartą kondygnacją. 
#rzeszów #strażacka 

Na budynku F i H wykonano ściany zewnętrzne

28.07.2017 Na budynku F i H nowej inwestycji Strażacka IV etap dewelopera Szklane Tarasy wykonano ściany zewnętrzne, natomiast na budynku G,I,J wykonano drugie piętro i rozpoczyna się budowa trzeciego!

Rozpoczęto prace nad budową ścian nośnych III piętra w budynku F i H.

04.07.2017 W budynku F i H, inwestycji dewelopera Szklane Tarasy - Strażacka etap IV Rozbudowa osiedla, wykonano II piętro oraz rozpoczęto pracę nad budową ścian nośnych piętra III. 
Z kolei na budynkach G i I wykonane zostały ściany

Kolejne postępy na budowie nowej inwestycji Strażacka IV etap

02.06.2017 Na budynku F, G, H  został zalany strop nad pierwszym piętrem. Na budynku I przygotowano szalowanie pod zalanie stropu nad parterem. Ponadto na budynku F i H rozpoczęto budowanie ścian nośnych drugiego piętra. 

Pogoda nas rozpieszcza dlatego inwestycja Strażacka IV etap rośnie w górę.

18.05.2017 Pogoda nas rozpieszcza dlatego inwestycja Strażacka IV etap rośnie w górę.
Na budynku F, G, H wykonano już ściany nośne pierwszego piętra oraz na budynku I,J ściany nośne parteru. Ponadto na budynku H rozpoczęto szalowanie pod

Ściany parteru na trzech budynkach (F, G, H) przy ulicy Strażackiej już postawione

27.04.2017 Ściany parteru na trzech budynkach (F, G, H) już postawione. Na budynku H wylana już płyta stropowa nad parterem, natomiast na budynku G w trakcie przygotowania do zalania.

Pogoda sprzyja temu, że budowa aktywnie trwa

05.04.2017 Strop nad garażem zalany na czterech budynkach nowej inwestycji IV etap Strażacka dewelopera Szklane Tarasy. Na dwóch budynkach F i H wykonywano ściany nośne mieszkań na parterze.

Prace na budowie nowego osiedla Strażacka IV etap dewelopera Szklane Tarasy trwają! 

14.03.2017 5 nowych bloków mają już wybudowane ściany garażu podziemnego dla samochodów przyszłych mieszkańców.

Dźwig już na budowie nowej inwestycji Szklanych Tarasów 

03.03.2017 Dźwig już na budowie nowej inwestycji Szklanych Tarasów przy ulicy Strażackiej, dzięki temu "ciężkie" pracy można rozpocząć.

Trwają intensywne prace związane ze zbrojeniem

22.02.2017 W nowej inwestycji Szklane Tarasy Rozbudowa osiedla IV, rzeszowskiego dewelopera Szklane Tarasy trwają intensywne prace związane ze zbrojeniem, jak i również wylewaniem płyty dennej garażu podziemnego.
 
Nowe osiedle, to 5 kameralnych

Początkowy etap budowy, to zawsze prace ziemne! A te postępują bardzo szybko.

15.02.2017 Prace na budowie IV etapu nowej inwestycji firmy deweloperskiej Szklane Tarasy w Rzeszowie trwają! Nowe mieszkania w Rzeszowie posadowione będą przy ul. Strażackiej.

Miło nam poinformować, iż firma deweloperska Szklane Tarasy ruszyła z pracami nad kolejną inwestycją.

26.01.2017 Przy ulicy Strażackiej powstają nowe mieszkania w Rzeszowie - Szklane Tarasy IV etap.

Przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie powstanie nowe osiedle dewelopera Szklane Tarasy.

16.01.2017 Przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie powstanie nowe osiedle dewelopera Szklane Tarasy.

Nowa inwestycja składać się będzie z 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

Nowe mieszkania przy ulicy Strażackiej w każdym bloku będą się powtarzać - w sumie jest 11 rodzajów mieszkań.

Już w tym tygodniu startujemy z budową nowego osiedla w Rzeszowie!ZDJĘCIE PANORAMICZNE - 360 C
© Deweloper Szklane Tarasy. Budujemy mieszkania nowoczesne w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie
Zapraszamy do naszego biura: 35-311 Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 38/44, poniedziałek-piątek 9:00-17:00
<Realizacja Agencja Interaktywna Argonium