Nagrody
575 000 857

MIKROAPARTAMENTY MINIATURA

powrót

Zobacz pełną ofertę na stronie: miniatura-rzeszow.pl

Miniatura – kompleks 23 nowocześnie wykończonych i umeblowanych mikroapartamentów pod wynajem w Rzeszowie, usytuowanych w atrakcyjnej lokalizacji. W obiekcie znajduje się również wspólna Strefa Chillout - dostępna dla każdego mieszkańca.

Każde mieszkanie posiada aneks kuchenny z salonikiem/sypialnią oraz łazienkę. Wybrane mieszkania posiadają również balkon lub ogródek. Pokoje są klimatyzowane i nowocześnie wykończone. W skład umeblowania wchodzi mała lodówka, płyta elektryczna dwupalnikowa, zlew w aneksie kuchennym, telewizor ze smart TV w saloniku oraz prysznic, WC i umywalka w łazience. W Miniaturze znajdują się ponadto atrakcyjne strefy wspólne - klimatyczna Strefa Chill z telewizorem 50 cali, sofami i piłkarzykami do gry. Do tego wspólna kuchnia, rowerownia oraz samoobsługowa pralnia do dyspozycji wszystkich mieszkańców. Obiekt posiada windę i jest w pełni monitorowany.

Obiekt usytuowany jest w 200 metrów od deptaka miejskiego oraz do najbliższego przystanku autobusowego. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, apteki i restauracje. Niedaleko obiektu znajdują się akademiki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Na zewnątrz dostępne miejsca postojowe wzdłuż ulicy Zakładowej i Fabrycznej, dodatkowo na zewnątrz znajdują się miejsca na rowery. Mikroapartamenty Miniatura to doskonały wybór dla szerokiego grona potencjalnych najemców, w tym zwłaszcza dla osób uczących się, pracujących oraz ludzi stawiających pierwsze kroki w dorosłym życiu.

© Deweloper Szklane Tarasy. Budujemy mieszkania nowoczesne w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie
Zapraszamy do naszego biura: 35-311 Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 38/44, poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Realizacja Agencja Interaktywna Argonium