Nagrody
575 000 857

TARASY PIŁSUDSKIEGO

powrót

Tarasy Piłsudskiego to inwestycja, na którą Łańcut czeka od lat. W tym nowoczesnym i estetycznym budynku znajdzie się 77 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 25 do 55m2 – które będą posiadały dostęp do ogródków lub balkonów.

Dla wygody funkcjonowania mieszkańców w obiekcie znajdzie się również pasaż handlowo-usługowy. Przewidziano w nim miejsca dla gabinetów lekarskich, diagnostycznych oraz kosmetycznych, jak również miejsce na kawiarnię. Dla części usługowo-handlowej zaplanowany został przestronny parking.

Cały obiekt składać się będzie z 5 kondygnacji, które połączone będą windami. Przy inwestycji powstanie plac zabaw oraz ponad 100 miejsc postojowych, które zapewnią mieszkańcom wygodne parkowanie swoich samochodów. Budynek zostanie wyposażony w instalację pod klimatyzację.

Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu drogi krajowej 94, którą w 10 minut można dojechać bezpośrednio do centrum Rzeszowa. Niedaleko budynku znajdują się ponadto Lidl, Biedronka, przedszkola, szkoły, apteki, kościół, dworzec oraz poczta. To idealna okolica dla rodzin z dziećmi oraz aktywnych osób, które tym samym będą miały łatwy dostęp do szerokiego wachlarza najważniejszych usług. Inwestycja znajduje się w historycznym centrum miasta, a więc w pobliżu rynku oraz najbardziej rozpoznawalnego zabytku Podkarpacia – Zamku Lubomirskich i Potockich w Łańcucie.

Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na III kwartał 2021 roku.

© Deweloper Szklane Tarasy. Budujemy mieszkania nowoczesne w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie
Zapraszamy do naszego biura: 35-311 Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 38/44, poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Realizacja Agencja Interaktywna Argonium