Nagrody
534 311 111

Wygraj Mieszkanie w Rzeszowie na ul. Strażackiej!

powrót

'ROZDAJEMY MARZENIA - WYGRAJ MIESZKANIE'

KONKURS - szczegóły 11.12.2016r.
Jak wziąć udział w konkursie?
Marzysz o nowym i funkcjonalnym mieszkaniu? Weź udział w naszym konkursie, w którym możesz zdobyć przytulne mieszkanie w Rzeszowie. Nowoczesny kompleks mieszkalny przy ulicy Strażackiej to idealne miejsce do zamieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny. 

ROZDAJEMY MARZENIA - WYGRAJ MIESZKANIE Już w grudniu na tej stronie opublikujemy szczegółowe informacje o zasadach konkursu "Rozdajemy Marzenia - Wygraj Mieszkanie". Jeśli nie chcesz przegapić ważnych informacji o naszej akcji - już dziś polub nasz profil na Facebooku. Wkrótce pojawią się tam wszystkie szczegóły i warunki konkursu. Zostań naszym fanem i bądź zawsze na bieżąco.

O INWESTYCJI
Inwestycja SZKLANE TARASY  to kompleks wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Obiekty te wyróżniają się swoją nowoczesną architekurą. Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby każde mieszkanie było funkcjonalne i przytulne. Obecnie na osiedlu znajdują się 4 budynki i jest to łącznie aż 147 lokali mieszkalnych.


Już wkrótce nowe mieszkania
W najbliższym czasie osiedle powiększy się o kolejne 5 nowoczesnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Będzie się w nich znajdować 145 lokali mieszkalnych.

W ofercie znajdują się mieszkania o różnym metrażu od  28m2 do  66m2. Idealne lokum dla siebie znajdzie tu zarówno duża rodzina, jak również singiel. Każde mieszkanie zaprojektowane jest zgodnie z najnowszymi trendami (posiada duży taras) - dbamy bowiem o zadowolenie przyszłych lokatorów. Mieszkania będą więc przestronne i bardzo wygodne - idealne do codziennego życia.

Aby zagwarantować najwyższy komfort przyszłym mieszkańcom dbamy też o odpowiednie przystosowanie całych budynków.  Zostaną one wyposażone w windy, rowerownie oraz wózkownie. Cała inwestycja będzie obługiwana w systemie, w którym szlaban otwierany będzie poprzez odbiornik GSM. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe w przestronnym garażu podziemnym, jak również miejsca parkingowe na zewnątrz. Na dziedzińcu osiedla nie zabraknie strefy relaksu, a dla najmłodszych placów zabaw. Osiedle jest oczywiście w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Atrakcyjna lokalizacja
Kompleks mieszkalny powstał w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu znajdują się sklepy, przystanek autobusowy i przedszkole. Nie brakuje ścieżek rowerowych i deptaków, a niedaleko znajdują się korty tenisowe oraz kąpielisko żwirownia. Sieć komunikacji miejskiej jest tutaj bardzo dobrze rozwinięta, dlatego dostanie się do innej części miasta jest stąd bezproblemowe i szybkie.

SZKLANE TARASY to budynki, które wykonane zostały według najwyższych standardów budownictwa. Obiekty powstały z doskonałej jakości materiałów, są solidne i nowoczesne. To inwestycja ekskluzywna i prestiżowa zlokalizowana w malowniczej części Rzeszowa.

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie komfort i wygodę życia - to inwestycja SZKLANE TARASY skierowana jest właśnie do Ciebie. Oferujemy Ci prestiżowe mieszkania, które wpisują się w najwyższe standardy. Nasze mieszkania łączą w sobie najnowsze trendy architektoniczne oraz komfortowe warunki mieszkaniowe. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, dzięki czemu Twoje życie będzie wygodne i przyjemne. Spełniamy najwyższe oczekiwania użytkowników.

 

© Deweloper Szklane Tarasy. Budujemy mieszkania nowoczesne w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie
Zapraszamy do naszego biura: 35-311 Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 38/44, poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Projekt i realizacja strony: Technetium [TC]