Nagrody
575 000 857
Ceniony Deweloper z Rzeszowa

Szklane Tarasy to ceniony deweloper z Rzeszowa, który ma na swoim koncie szereg prestiżowych inwestycji mieszkaniowych. Warto tutaj wymienić nowoczesny obiekt mieszkalny Zig Zak House, ST Tower oraz kompleks wielorodzinnych budynków mieszkalnych przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie. Deweloper może się pochwalić 15-letnim doświadczeniem na lokalnym rynku oraz ponad tysiącem sprzedanych mieszkań.

To co wyróżnia inwestycje Szklanych Tarasów na tle innych obiektów w Rzeszowie, to przede wszystkim nowoczesny design budynków oraz wysoki standard wykończenia mieszkań. Deweloper został nagrodzony w 2017 roku właśnie za design oraz komfort mieszkań, a także kreatywność i oryginalność. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zakup mieszkania to inwestycja na długie lata, dlatego dokłada wszelkich starań, aby mieszkania były perfekcyjne. Realizacje Szklanych Tarasów to zamknięte, kameralne osiedla położone w dogodnych lokalizacjach. Wszystkie budynki są zaprojektowane tak, aby przypominały domy i budziły poczucie bezpieczeństwa. Warunki życia w takich osiedlach są niezwykle komfortowe. Otoczenie zostało zagospodarowane w atrakcyjny sposób i zawiera zielone skwery oraz place zabaw. Deweloper zadbał o to, aby mieszkańcy mieli gdzie odpocząć po ciężkim dniu w pracy oraz mogli na terenie osiedla pobawić się z dziećmi. Inwestycje położone są w bezpiecznej okolicy, a dogodna lokalizacja pozwala na swobodne przemieszczenie się w dowolną część miasta. Dla jeszcze większej wygody przyszłych lokatorów do mieszkań oferowane są również przestrzenne tarasy i wiele miejsc parkingowych. W ofercie dewelopera dostępne są atrakcyjne mieszkania o różnym metrażu. Swoje wymarzone lokum znajdzie tu para, rodzina z dziećmi, jak również singiel.

Deweloper w Rzeszowie - Szklane Tarasy

Rzeszów to Stolica Innowacji. Miasto rozwija się w bardzo szybkim tempie, jest nowoczesne i bardzo atrakcyjne. Dlatego też cieszy się dużym zainteresowaniem jako potencjalne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia biznesu. Intensywny rozwój miasta to również wiele nowych kompleksów mieszkalnych. To właśnie mieszkania deweloperskie cieszą się w Rzeszowie sporym zainteresowaniem. Osiedla powstające w mieście wyróżniają się nie tylko bardzo nowoczesnym designem, ale też różnorodnością. Stanowią miejsce, gdzie warunki do codziennego życia są niezwykle komfortowe. To wnętrza o bardzo wysokim standardzie wykończenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów. 

Ich różne metraże pomagają w dokonaniu wyboru odpowiedniej przestrzeni do codziennego życia i funkcjonowania. Osiedla położone są w atrakcyjnych lokalizacjach, a ich otoczenie zagospodarowane jest w komfortowy sposób. Wokół osiedli powstają atrakcyjne zielone skwery i place zabaw, które pozwalają na odpoczynek i relaks z całą rodziną. Do dyspozycji mieszkańców są także pobliskie sklepy. Wokół osiedli powstaje też coraz więcej firm, dzięki czemu mieszkańcy mogą znaleźć zatrudnienie w pobliżu miejsca zamieszkania.

Wszystko co niezbędne do wygodnego życia jest w zasięgu ręki mieszkańców. Okolica osiedli jest bezpieczna, co stanowi idealną alternatywę dla rodzin z dziećmi, które ponad wszystko cenią sobie bezpieczeństwo dla swoich pociech. Dogodna lokalizacja budynków pozwala na swobodną komunikację, bezproblemowe przemieszczanie się w dowolną część miasta. Komfortowe warunki życia i dobra lokalizacja to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które oczekują najwyższej jakości życia w miejscu swojego zamieszkania, i które cenią sobie wygodę, spokój i bezpieczeństwo.

Nowe Mieszkania w Rzeszowie

Oferowane przez nas mieszkania spełniają wszelkie wymogi. Ich nabywcy są w pełni zadowoleni z dokonanego wyboru. Nowoczesne budownictwo sprawia, że nie tylko kupują oni swoje własne cztery kąty do codziennego funkcjonowania, ale również wydzielone w nich przestrzenne tarasy.

Mieszkanie w bloku nie wyklucza bowiem posiadania własnego miejsca na świeżym powietrzu, które można uatrakcyjnić roślinami czy pozwala na wypicie popołudniowej kawy na dworze. Szklane Tarasy mają do zaoferowania więcej niż zwykłe bloki. Dają mieszkańcom komfort i dodatkowe możliwości. Pokazują, że życie w mieście nie musi być wypełnione rutyną oraz rezygnacją z ogródka, a mieszkania w blokach ciasnymi, trudnymi w urządzeniu wnętrzami. Szklane Tarasy dają swobodę wyboru przestrzeni życiowej, a metraż i ustawienie pomieszczeń zapewniają dogodne z niej korzystanie. Nasza firma deweloperska dba o to, aby spełniać wszystkie oczekiwania klientów w zakresie oferty mieszkaniowej. Szklane Tarasy to godny zaufania deweloper z Rzeszowa – jesteśmy po to, aby dawać Państwu możliwość zakupu mieszkania optymalnie dopasowanego do potrzeb

Nowoczesne mieszkania - Solidny Deweloper

Nasza inwestycja nie zawiera szarych, standardowych bloków. Budynki zostały zaprojektowane tak, by przypominały domy, wzbudzały poczucie bezpieczeństwa oraz dumy mieszkania w nowoczesnym miejscu. 

Przestrzenne tarasy są jedną z wielu ich zalet, a przy okazji dodatkiem, który podnosi znacznie standard osiedla. Okolica, w której znajdują się budynki jest spokojna i budzi zaufanie, szczególnie rodziców z dziećmi. Zapewniliśmy również Państwu wiele miejsc postojowych, by problem z parkowaniem odszedł w przeszłość. Nasze osiedle daje nie tylko możliwości relaksu na pięknych tarasach, ale także aktywnego spędzania czasu w zielonej okolicy. Na takie warunki do życia zasługuje każdy człowiek. Szklane Tarasy to inwestycja, dzięki której każdy może je mieć. Wiele mieszkań czeka na swoich nabywców, warto więc obejrzeć ich wizualizacje i zapewnić sobie komfort życia w wyjątkowym miejscu. Zachęcamy do sprawdzenia oferty dewelopera na nowe mieszkania w Rzeszowie – tutaj znajdą Państwo swoje idealne mieszkanie.

Nowe mieszkania w Rzeszowie

Szklane Tarasy to firma deweloperska, która powstała z myślą o klientach wymagających. Realizując poszczególne inwestycje zwraca uwagę nie tylko na odpowiedni standard mieszkań, ale również na komfortowe zagospodarowanie terenów wokół kompleksów oraz dogodną dla lokatorów lokalizację. W ten sposób powstają nowe mieszkania, które chętnie wybierane są przez mieszkańców Rzeszowa oraz osoby, które planują zamieszkać w stolicy Podkarpacia.
Aktualne inwestycje dewelopera zlokalizowane są przy ulicy Armii Krajowej oraz Biesiadnej.
Wolne mieszkania można znaleźć w prestiżowej inwestycji przy ulicy Armii Krajowej. W ST 55 – obiekcie, który stanie się nową wizytówką Rzeszowa – wciąż można kupić wyjątkowe mieszkania. Budynek wyróżniać będzie nowoczesny design inspirowany światowej klasy inwestycjami i wysoki poziom wykończenia, świetna lokalizacja oraz funkcjonalność mieszkań. Oprócz tego na terenie inwestycji znajdować się będzie letnie kino plenerowe, plac zabaw oraz stacja naprawy rowerów, a jej cechą charakterystyczną będzie 60m ściana zieleni, która spełni funkcję naturalnego filtra powietrza. Mieszkania będą do odbioru w II kwartale 2020 roku.

Inwestycja przy ul. Biesiadnej to domy w zabudowie szeregowej, będące doskonałym wyborem dla rodziny z dziećmi. Realizowane obiekty oferują 120 metrów kwadratowych w funkcjonalnym kondygnacyjnym podziale na część rodzinną i sypialnianą pozwalającym na znalezienie własnego kąta i zaznanie chwili spokoju. Na parterze znajduje się m.in. kuchnia, toaleta, salon oraz jadalnia. Piętro zapewnia natomiast przestronną łazienkę oraz aż 4 sypialnie (przy dominującym na rynku standardzie 2 pokoi sypialnych), dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie dla rodzin nawet z 3 dzieci, gwarantując każdemu z nich własny pokój. Dodatkowym atutem jest działka, która latem pozwala na organizację grilla w gronie przyjaciół. Domy będą gotowe do odbioru w III-IV kwartale 2019 roku.

award
Kryształowa Cegła 2018

Kryształowa Cegła za inwestycję Zig Zak House

award
Budowa Roku Podkarpacia 2017

GRAND PRIX oraz tytuł Budowa Roku Podkarpacia 2017 nadaną przez Podkarpacką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i Podkarpacką Okręgową Izbę Architektów otrzymał budynek ST TOWER

award
Złota Villa

Nagroda Złota Villa 2018 w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe

award
Lider REGIONU

W roku 2017r. zdobyliśmy nagrodę LIDER REGIONU w kategorii Budownictwo – komfortowe mieszkania w nowoczesnym designie.

award
Osobowości i sukcesy roku 2017

Z kolei 11 kwietnia na gali w Warszawie odebraliśmy nagrodę OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2017 - jako pierwsza Firma na podkarpaciu za kreatywność, oryginalność i optymizm, a także za unikalne podejście do rozwoju własnego biznesu.

Nasze główne atuty
item
troska o najwyższą jakość usług
item
staranność wykonania
item
funkcjonalne układy mieszkań
item
doskonałe lokalizacje inwestycji
item
innowcyjne rozwiązania projektów inwestycji

Wiemy, że zakup mieszkania to inwestycja na długie lata, przez to staramy się, aby nasze mieszkania były perfekcyjne.

Nasze Atuty:

 • troska o najwyższą jakość usług,
 • staranność wykonania,
 • innowacyjne rozwiązania projektów inwestycji,
 • przekładanie potrzeb naszych klientów na realizacje w naszych inwestycjach mieszkaniowych,
 • doskonałe lokalizacje inwestycji – ciche spokojne okolice, z dala od ulicy, lecz w niedaleko od centrum miasta,
 • zamknięte, kameralna osiedla,
 • funkcjonalne układy mieszkań,
 • duże tarasy,
 • zagospodarowanie terenu inwestycji,
 • nowoczesna architektura – modernistyczne elewacje budynków,
 • wygodne, duże windy,
 • parkingi podziemne
media
24 Kwietnia 2018r
ST55 – nowy wieżowiec przy ulicy Armii Krajowej w Rzeszowie, nowatorski obiekt
media
24 Kwietnia 2018r
Powstaje nowa wizytówka miasta Rzeszowa – inwestycja ST 55
media
24 Kwietnia 2018r
Kolejny wieżowiec stanie na Słocinie. Rośnie rzeszowski Manhattan?
media
5 Kwietnia 2017r
W Parku Papieskim w Rzeszowie odbyła się akcja #SadzimyZielonyRzeszow.
media
4 Kwietnia 2017r
Organizatorem konkursu jest znany deweloper Szklane Tarasy z Rzeszowa. Szklane-tarasy.pl  to firma przeżywająca swój dynamiczny rozwój dzięki takim projektom jak ST TOWER czy ZIG ZAK HOUSE. Inwestycje stworzone zostały z pasji do architektury, przez co wpisały się na mapę...
media
4 Kwietnia 2017r
- To kolejny etap akcji #SadzimyZielonyRzeszów. Po sadzeniu dębów w Parku Papieskim będziemy rozdawać sadzonki. Akcję organizuje deweloper Szklane Tarasy, a my się do nich dołączamy - mówi Konrad Fijołek z ruchu Rzeszów Smart City.
media
1 Kwietnia 2017r
Organizatorem akcji jest Rzeszów Smart City oraz Deweloper Szklane Tarasy, a całe przedsięwzięcie miało na celu promocję ochrony środowiska oraz wspierania postaw proekologicznych mieszkańców naszego miasta. Poza największą atrakcją – sadzeniem drzewek, na uczestników...
media
1 Kwietnia 2017r
Pomysłodawczynią akcji jest Marta Niewczas, pomagają Rzeszów Smart City, RoweryRzeszow.pl, Szklane Tarasy i Bacówka Radawa SPA.
media
23 Marca 2017r
Już po raz siódmy Gazeta Codzienna Nowiny zorganizowała projekt promocyjny „Liderzy Regionu“. Liczba kandydatów oraz towarzyszące mu zainteresowanie dowodzą, że inicjatywa ta jest ceniona nie tylko przez środowiska gospodarcze Podkarpacia. Projekt ma na celu pokazywanie...
media
22 Marca 2017r
Inwestycja w mieszkanie to inwestycja często na całe życie, na pokolenia. Mieszkanie powinno cieszyć nie tylko w chwili zakupu, ale i za 30 lat. I Szklane Tarasy takie budują!
media
30 Stycznia 2017r
W 2018 roku w Rzeszowie powstaną nowe bloki z uniwersalnymi mieszkaniami dostępnymi dla każdego. Zainteresowaniem już cieszą się kawalerki o powierzchni 28 m2 z dużym tarasem, jak również 54m2 mieszkania dla rodzin z dziećmi. Domy z nowoczesną architekturą to inwestycja dewelopera Szklane...
media
11 Stycznia 2017r
Deweloper Szklane Tarasy organizuje konkurs, w którym nagrodą jest dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku. Sprawdź szczegóły!
Polityka prywatności

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) jesteśmy Administratorem Państwa danych osobowych.

1. Cele przetwarzania

Państwa dane osobowe zbierane przed zawarciem umowy (np. deweloperskiej /przenoszącej własność nieruchomości) oraz w trakcie jej trwania są przetwarzane w następujących celach:

 1. zawarcia i wykonania Umowy, w tym obsługi zapytań, zawarcia umów towarzyszących na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO,
 2. wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych, np. udzielenia odpowiedzi na reklamację, wystawienia i przechowywania faktur, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO,
 3. realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. udokumentowania transakcji, tworzenia analiz, wykonywania badań marketingowych, dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami, marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług, na podstawie art. 6 ust. 1 lit f RODO - wskazanych w treści zgody np. przesyłania treści handlowych, w tym marketingowych drogą elektroniczną, na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO. W takim przypadku mogą Państwo cofnąć zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;

2. Odbiorcy

W celu realizacji ww. celów Administrator może przekazać Państwa dane następującym kategoriom odbiorców: bankom w celach związanych z prowadzeniem indywidualnego rachunku nabywcy prowadzonego w ramach mieszkaniowego rachunku powierniczego, notariuszom, zarządcom budynków, generalnym wykonawcom, audytorom upoważnionym przez Administratora do przeprowadzania audytów. Do Państwa danych mogą też mieć dostęp podwykonawcy Administratora, w szczególności firmy księgowe, informatyczne oraz podmioty, z którymi Administrator współpracuje, na podstawie umów o powierzenie przetwarzania danych

3. Brak obowiązku podania danych.

Podanie przez Państwa danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zawarcie i realizacja Umowy lub celów zawartych w treści zgody będą niemożliwe;

4. Czas przetwarzania.

Państwa dane będą przetwarzane:

 1. przez czas niezbędny do realizacji Umowy;
 2. przez czas wykonywania obowiązków prawnych, np. przez czas, w jakim przepisy zobowiązują Administratora do przechowywania dokumentacji rachunkowej,
 3. przez czas, w którym możemy ponieść konsekwencje prawne niewykonania obowiązku np. otrzymać karę finansową od organu administracji,
 4. przez czas niezbędny do realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów np. przez okres, w którym przedawniają się roszczenia wynikające z Umowy,
 5. w przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, do czasu jej cofnięcia,
 6. do czasu wniesienia sprzeciwu względem marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług.

5. Automatyczne podejmowanie decyzji.

Podczas Państwa wizyty na stronie internetowej www.victoriadom.pl automatycznie mogą być zbierane dane na temat preferencji wyszukiwanych przez Państwa nieruchomości, historii przeglądania, nazwy przeglądarki, typu domeny, typu systemu operacyjnego oraz dane adresu IP komputera. Dane te mogą być zbierane przez pliki „cookies” lub system „Google Analytics User ID” oraz podobne systemy analityczne.

6. Uprawnienia.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO;

7. Bezpieczeństwo.

Przywiązujemy ogromną wagę do zapewnienia bezpieczeństwa informacjom otrzymanym od Państwa. W celu uniemożliwienia osobom trzecim dostępu do informacji lub ich ujawnienia stosujemy procedury fizyczne, elektroniczne i zarządcze, które chronią informacje zebrane przez nas online.

8. Dane kontaktowe Administratora.

SZKLANE TARASY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Rzeszowie 35-311 Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 38/44, posiadającej REGON 368993496 i NIP 8133765823, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym, Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000709641

Mogą się Państwo skontaktować z Administratorem wysyłając wiadomość e-mail na adres: szklanetarasy.kontakt@gmail.com lub dzwoniąc pod numer telefonu 534 000 130.

© Deweloper Szklane Tarasy. Budujemy mieszkania nowoczesne w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie
Zapraszamy do naszego biura: 35-311 Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 38/44, poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Realizacja Agencja Interaktywna Argonium